Sayfa: [1] 2 |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Burçlara Göre Kadınlar  (Okunma Sayısı 11048 defa)
-Bulut-
Têknîk Üye [%30]
******

İtibarı : 355
Offline

Mesaj Sayısı: 2,488


¯`°ѕєя∂αя° `¯« : Kasım 17, 2007, 03:42:18 ÖS »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


BURCLARA GORE KADINLAR

KOÇ
Gardınızı alın. Bazen Koç kadınının üstesinden gelmek zordur. Çünkü o mesafeli, soğuk ve biraz antipatik görünerek, erkeklerden hoşlanmadığı izlenimi uyandırabilir. Ama dış görünüşü, onun sizinle ilgilenmediği anlamına gelmez. Çözüm ne mi? Her şey sizin performansınızda yatıyor. Onu düşünmeniz için bir şekilde sizi ayartır, çünkü her zaman farklı olduğunu bilir. Güçlü, özgür ve etkileyici bir kadındır. Mükemmel bir artisttir. Bitmek bilmeyen tez canlılığı herhangi bir erkeği harekete geçirmeye yeter. Tamamlanmamış, eksik şeyler onu tahrik eder. Entellektüellik şevkini arttırır. Atletik tipleri çekici bulurlar. Tahrik olduysa dikkat edin! Dürüst ve direkt insanlar Koç'ların hoşuna gider ama çizgisini geçen biri iyi bir azar işitmeye hazırlıklı olmalı. Seksüel açıdan çok güçlü ve kontrolü elden bırakmaktan hoşlanmazlar. Seksten önce sohbet etmekten hoşlanmıyan, ancak sevişmeye başlamadan önce yine seksi seyler yapmak isteyen bir yapıya sahiptir. Bir kere havaya girdiler mi, başka şeylere motive olamazlar. Tahrik olmuşken şevklerini kaçıran birşey olursa, adeta göz yaşları içinde kalırlar. Bu burçta doğan kadınlar ışıltılarını zaman içinde yitiren türden değildirler. Biraz durulabilirler ama başka burçlardan olan kız kardeşlerinin her zaman önündedirler. Dikkat edin. o fazlasıyla kadındır.

BOĞA
Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs olduğu için, Boğa kadını bütün cazibe sanatlarını, kitapların yardımı olmadan da bilir. Masumca bacak bacak üstüne atarken, aslında odadaki erkeklerin tümüne seks sinyalleri gönderir. Bir adamın ilgisini çekmek istiyorsa, erotik antenlerini o yöne çevirmesi yeterlidir. Eğer erkek ölü değilse mutlaka karşılık verecektir. Şehvetli bir dişi olarak, benzersiz şekilde erkekleri kendine çeker. Olabilecek bir aşık konusunda sezgilerine güvenir. Bu kadın oldukça duygusaldır ve sizi kısa sürede sahiplenir. Boğa kadını ne istediğini bilir ancak inatçılığı onu mantıksızlaştırabilir de. Bir şeyin peşindeyse, onu elde etmek için her şeye başvurur. Cinsel ihtiyaçlarında mantık aramaz, ihtiyacın varolması onun için yeterlidir. Sevişme tarzı oldukça sert ve vahşicedir. Hayat felsefesi zevk almak üzerine kurulmuştur. O, şehvetli bir kadındır. Erkek onu tatmin edemiyorsa, başkalarına bakmakta sakınca görmez. Boş zamanlarında, sosyal aktiviteler için harcamak yerine yatakta sevgilisiyle olmayı tercih eder. Erkeğinin dış görünüşü onun için çok önemlidir. Hem romantik hem de çok seksi olmalıdır. Aslında sıcak bir ev ve aile isteyen geleneksel bir tiptir ama yine de seks için oldukça fazla zaman ayırmak en büyük hayalidir. Bir Boğa kadını için ideal erkek vücudu kadar duygularına da hitap eden bir kişidir. Esaslı bir kadındır. Ona göre davranın.

İKİZLER
Bu kadın tek kişilik bir haremdir. On kadın bir araya gelse, onun canlılığını karşılamaya ancak yeter. O, lambadaki cin gibidir. Lambayı her ovalayışınızda karşınıza, sizi şaşırtacak, sevindirecek, büyüleyecek ve aklınızı bşınızdan alacak, farklı bir kadın çıkacaktır. O, hemen herkesin ilgisini çekip, bu ilgiyi ayakta tutabilir. Çünkü, hoş, konuşkan, şakacı, kışkırtıcı ve büyüleyicidir. Fazla genç olmayan, konuşkan, özgür fikirli erkeklerden hoşlanır. Kıskanç erkekler pek İkizler kadınına göre değildir. Çeşitliliği, bir erkeğin ses tonunu ve cinsel arzularını severler. Cinsel ilişki sırasında birinin onu yakalaması daha doğrusu basması fikri oldukça tahrik edici gelir. Köşeye sıkışması imkansız biridir. Yatak arkadaşıyla kafaca uyuşmayı ister ve düşük bir konuma düşmeyi kabul etmez. Entellektüel, nazik ve özgür erkekler sizi dayanılmaz ve reddedilmesi imkansız bulur. Erkeklerle ilişkisinde, genellikle kalpsiz kadını oynar. Ama gene de kullanılan aşık bağışlamaya ve unutmaya çoğunlukla hazırdır. Tabii, ikizler kadını isterse. Ona ayak uydurabilenler en büyük ödülü kazanırlar. Her şeye rağmen, yaşamınızı böylesine ilginç kılacak bir kadını başka nerede bulabilirsiniz? O büyüleyici, baş döndürücü ve dört dörtlük bir kadındır.

YENGEÇ
Ay'ın yönettiği hassas ve duygusal bu kadının haritasında gezinmek için pusulaya ihtiyacınız olacaktır. Eğer elinizdeki pusula doğru değilse, Yengeç'inizle hangi noktada olduğunuzdan kesinlikle habersiz olacaksınız demektir. Yengeç kadını son derece güçlü bir hafızaya sahiptir. Bunun nedenlerinden biri, geçmişe çok değer vermesidir. Arkadaşlarına ve sevgili olarak seçtiği kişiye sadıktır. Bu sadakat bazen vazgeçemezlik halini alabilir. Bağlılığına karşılık, sevgilisinin kendisine sürekli sevgi göstermesini bakler. Birinin onu koruması altına almasına bayılır. Üzerine titrenilmesine, başının okşanmasına, kendine övgüler yağdırılmasına gereksinim duyar. Bunun yanında ultra feminen biri olduğunu da söyleyebiliriz. Cazibenin ve seksapelin kitabını yazmak tam onun işidir. Öylesine inandırıcı bir çaresizlik ve yardıma muhtaçlık taklidi yapar ki, her erkek onu koruma içgüdüsüyle kollarına koşabilir. Geleceğini maddi-manevi garanti altına alan erkekler ilgi alanınıa girer. Yengeç'in erotizm denizine bir kere dalan, bir daha ordan çıkamaz. Şehvete fazlasıyla yatkın olduğu için, harika bir sevgili olabilir. Tutkuya öyle bir ateşle karşılık verir ki erkeğin kalbi yerinden çıkabilir. Sevişmenin ardından bir erkeğin göğsüne yaslanarak film izlemek onu çok mutlu eder.

ASLAN
Her geçenin önünde durup hayranlıkla baktığı, kuyumcu vitrinlerindeki güzel bir mücevher gibi, her zaman gösterişlidir. Önemli bir sosyal ortamda, en göz alıcı dişi olacaktır. Bu kadın için, ona hayran olan ve arzulayan erkeklerden daha önemli bir şey olamaz. Kendi duygularını bu işe pek karıştırmaz. Seksi bir anlamda satışa sunar ama istediği sevgiye ne derece layık gördüğünü bilmektir. Erkek arkadaşı için yalnızca önemli olması yetmez, tek olmalıdır. Dramatik gururlu, ve tutkulu biridir. İdeal eşinde de tıpkı kendisinde olan özelliklerin olmasını ister. Çok idealistir. Ayaklarınızı yerden kesen bir erkek arar. Daha aşağısı kurtarmaz çünkü. Sevişmek için en mükemmel ortamı yaratmak uğruna çok fazla zaman ve enerji harcar. Hayalindeki erkek iyi görünüşlü, başarılı ve zengin biridir. Yine de erkek ne kadar güçlü olursa olsun yatakta kontrolün elinizde olmasını tercih eder. İyi durumunu koruyabilmesi için değişikliğe ihtiyacı vardır ama burcunun özelliğinden dolayı değişiklik yapabilmesi zordur. Aslan kadını, gerçekte etkilenmemiş olduğu halde erkeğe gülümseyerek onu aldatır. Bir erkeği nasıl tahrik edeceğini içgüdüsel olarak biliyor gibidir. İnanılmaz boyuttaki hayranlık uyandırma ihtiyacı yüzünden karşısına çıkan herhangi bir erkekle flört edebilir.

BAŞAK
Başak'ların cazibesinden çok az erkek kendini kurtarabilir. Başarısız bir erkek onun için son derece iticidir. Zeki ve oldukça organize bir kişidir. Başak kadınını çözmenin sırrı, onun soğuk ve mesafeli değil, çok kontrollü olduğunu anlamaktır. Hisleri öteki kadınlarınkinden farklı değildir ama Başak duygularını çok sıkı dizginler. Gizli özlemleri hep bir sır olarak kalır. Güvenilir bir erkeğe ihtiyacı vardır. Onunla hayatını birleştirmekten bahseden bir erkeğe, yanında son derece yaratıcı, eğlendirici, şehvetli olabilir. Bir erkeğin ne istediğini bilir. Eğer erkek bunu göremiyorsa, Başak kadını ona durumunu analiz etmesinde yardımcı olacaktır. Evlenirse, mükemmel bir ev kadını, harika bir anne ve kocası için ilginç bir hayat arkadaşı olacaktır. Seks konusunda hayalleri yoktur ve herkesin bu konuya böylesine büyük önem vermesini pek anlayamaz. İki vücut birleştiğinde, şimşeklerin çakıp yıldırımların düştüğüne bir türlü inanamaz. Neticede bu, son derece doğal bir işlevden başka bir şey değildir. Üstüne son sürat jet hızıyla gelen erkeklerden hiç hoşlanmaz. Başak kadını, seks önüne geçilmez bir hal alıncaya kadar ilişkinin gelişmesini bekleyebilen, öz disipline sahip erkeklerden hoşlanır.

TERAZİ
Bu burçta doğan kadınlar güzellikleri, zerafetleri ve çekiciliği olmayan şeylere nefretleriyle tanınırlar. Terazi kadını, ince ve zarif şeylere içgüdüsel bir ilgi duyar. Güzellik ve bunun dışa vurumu olan her şeye hayrandır. Onun için ideal erkek cazibeli, stil sahibi ve sofistikedir. Romantizmin anahtarını ellerinde tutan bir erkeği kolay kolay bırakmaz. Seksi görünmeyi sever. Terazi burcunu Venüs yönettiği için, bu burcun kadını aşk sanatında ustadır. Yatakta, partnerinin şefkatli ve ilgi dolu davranmasını ister. Düzensiz bir oda tüm keyfini kaçırır. Argo ve ahlaksız konuşmalardan kesinlikle hoşlanmaz. Tanıştığı her çekici erkeği avucunun içine almak ister ve fazla geçmeden bir sonraki adaya geçmiş olur. Onda bıraktığınız iz, aynadaki görüntüden daha çabuk kaybolabilir. Terazi kadını gerçekte, erkele her zaman kendiliğinden ilgilenmez. Önce hayran olunmak ister. Egosunu tatmin etmek için çevresinde bir erkeğe ihtiyacı vardır, ancak amacı kendisine yöneliktir. Kendisine ağır ağır yaklaşılmasını sever. Aceleye ne gerek vardır ki? Gece, sevişmek için yaratılmıştır. Bir aşk şiirinden birkaç satır okumak, akıllı bir adamın yapması gereken şeylerdendir; tabii eğer sözleri karıştırmıyacaksa. Çekiciliğin fiziksel bir hamle değil, bir sanat olduğunu bilir.

AKREP
Akrep kadını, bir erkeği baştan çıkarmak için nasıl yürünmesi, nasıl konuşulması ve nasıl bakılması gerektiği konusunda bir kitap yazabilir. Bu için için yanan şehvet ateşi, isteklerinin kavuruculuğu, tatmin olmak için kıvranan vücuduna yayılır. Seks merkezli bir yaşam tarzı olan. ateşli ve güçlü bir kadındır. Gözlerine ve sesine yansıyan bu inanılmaz tutkuya, ancak libidosu zayıf bir erkek karşılık vermeden durabilir. Arzuları herşeyin önünde gelir. Hatta cinsel arzuları adına sevgi ve aşkı bir kenara atabilir. Ama gerçekten aşık olduğunda, ona ulaşmak için kızgın kömürlerin bile üzerinde yürüyebilir. Sadık kalması çok zordur ama gerçek aşkı yakaladığını hissettiğinde gözü kimseyi görmez. Akrep kadınına hem duyguları hem de cinselliği çok güçlü bir erkek gerekir. Birçok kadına yetecek enerjiye sahiptir. Çok çalışmayı ve çok eğlenmeyi sever. Her türlü faaliyette aşırıya kaçmayı ve çok eğlenmeyi sever. Akrep kadını aşkı ciddiye alır. Akrep arkeği gibi kadını da, tutkularının esiridir. Ama bu her zaman sekse bağlı olmaz. Yaşam tutkusu herhangi bir erkekten bağımsızdır. Bu özelliği, onu kendisine bağlamak çabasında olan erkek için vazgeçilmez bir kadın haline getirir. Erkek bunu başarabilse bile, onun gizli şehvetinin derinliklerine sızmak konusunda pek şansı yoktur.

YAY
Yay kadını Zodyak'ın dişi Don Juan'ıdır. Sevgili seçimi konusunda geniş fikirlidir. Erkeğin herhangi bir özelliği onu çekebilir. Bu durumda, erkeğin istenmeyen yönlerini gözardı edecektir. Bir cinsel deneyimden ötekine rahat ve yumuşak bir geçiş yapabileceği için, eski sevgilileriyle dost kalabilir. Aşk oyununda kumarbazdır. Her yeni sevgili, üstüne oynanabilecek bir rulet sayısı gibi gelir ona. Cinsel yasama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Romantizmin doruklarında bile hareketli ve canlıdır. Zevk ve eğlence, sakin bir ev yaşantısından daha çok ilgisini çeker. Kalbini kazanmak isteyen bir erkek, her şeyden önce sosyal özelliklerini övmelidir. Seksi, romantizme giden bir patika olarak düşünür. Cinselliği yaşamadığı bir erkekle romantizm yaşaması mümkün değildir. Yay kadını temelde, uygun bir partnerle cinsel patlama yaşayabilir. Ama arkadaşlık, fikir alışverişi ve romantik maceralar onun çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Baştan çıkarıcı olabilir ama cinsel bir heyecan mı, arkadaşlık mı aradığını anlamak genellikle zordur. Sürekli olarak çeşitliliğe ve heyecana ihtiyacı vadır. Mutlu olsa da, yalnız başına mutlu olmaya içi elvermez. Bunu paylaşacak insanlara gereksinim duyar. kendini bilen, havai ve değişken Yay kadınını anlamak zor, kontrol etmek ise neredeyse imkansızdır.

OĞLAK
Oğlak kadınının tutkuları iflah olmaz derecede düzenlidir. Tutkuludur. Duygularının açığa çıkmasına izin vermesi için, onu ikna etmeniz gerekebilir. Aşka tedbirle yaklaşmaktan vazgeçmediği sürece, isteklerini tam olarak gerçekleştiremiyecektir. Diğer bir deyişle, o kadar tedbirlidir ki tedbirliliği konusunda tedbir alması gerekebilir. Mesafeliliği, kendinden daha emin olduğu gün sona erecektir, ve tabii sizden de. Sevilmeyi ister. Aklı havalarda gezinmez. Ayakları çok fazla yere basar. Sekste de atılgan olmayacaktır. Erkekler için yeterince güçlüdür, ama kendini hep kontrol altında tutar. Güç, kontrol ve para onu cinsel açıdan tahrik eder. Zengin iş adamı karizması olan erkeklerden hoşlanır. Son derece lüks restoranlarda en pahalı şarapları içmek onun için dayanılmaz seksi bir seydir. Arada bir hesabı kendi önüne alıp güç göstermeye bayılır. Bir erkeğin hayranlığını kazanmak, onu peşinden sürüklemek için her şeyi vardır, ancak kendisine asla tamamen sahip oldurtmaz. Sizin ne istediğinizi bilir, ama siz onun ne düşündüğünden asla emin olamazsınız. Oğlak kadını telefon numarası asla unutulmayanlardandır. Bu kadın, aşık olmaktan korkar; çünkü bunun gerçek olduğundan emin olmak ister. Esas olarak, kendini güvenlikte ve korunmada hissetmeye ihtiyacı vardır. Kendini bir sevgiliye teslim ettiğinde, bir daha sevgisinden vazgeçmeyeceğe benzer. Ya hep ya hiç diyen kadınlardandır. İnanılmaz ölçüde sadıktır.

KOVA
Bir Kova kadını için en ideal takma isim "buzlar kraliçesi,"dir. Cinsel bir nesne olarak algılanmaktan nefret eder. Onun yüksek standartlarına uymak kolay değildir. Soğuk, mesafeli ve ulasılması imkansız görünür ama aslında bu tavırları, özğürlüğünü sevmesi, kıskançlıktan nefret etmesi ve kimseye bağlanmak istememesinden kaynaklanır. Onun için bir şeyin seksi olması, her şeyden önce ilginç, sıradışı ve denenmemiş olmasına bağlıdır. Kova kadını ile birlikte olacak erkeğin son derece açık fikirli olması şarttır. Yoksa ilişki uzun süreli olmayabilir. Acele ettirilmekten hoşlanmaz. Eğer ilk buluşmanızsa, gecenin yatakta noktalanmasını beklemeyin; çünkü bu olmaz. İkinci buluşmayı da uzun boylu bir beraberliğin başlangıcı olarak görmeyecektir. Ona tek gecelik bir kadın gözüyle bakmadığınıza ikna olmalıdır. Çekici, eğlenceli ve yaratıcı olmasına rağmen inatçıdır da. Aşka ve arkadaşlığa duyduğu güçlü ihtiyaçtan dolayı, karşı cinsi çok çekici bulur. Ancak Kova kadını mükemmel ilişkinin peşindedir. Bu yüzden, karar vermekte büyük güçlükle karşılaşır. Geç yaşta evlenme eğilimi sizi şaşırtmamalı. Bir erkekten beklediği, ona kendini kadın gibi hissettirmesidir. Güzel şeyleri sever, insan vücudunun her parçası da buna dahildir. Çıplakken ne kadar güzel göründüğünü ona söylemeyi ihmal etmeyin. Kova kadını takdir edilmekten hoşlanır.

BALIK
Güzellik ve gizem gezegeni Neptün tarafından yönetilen Balık kadını fazlasıyla şehvetli bir dişi, içgüdüleri ve tepkileri güçlü bir kadındır. İçgörü yeteneği bu kadını başkalarının sorunlarına duyarlı olmaya yöneltir. Duygusal, alıngan, ve romantiktir. Sizin ilgi alanınıza biri girdi mi bir daha kurtulması zordur. Aklına taktığı bir şeyi elde etmeden rahat edemezler. Yumuşak mizaçlı ve itaatkar kadını oynarlar ama yine de cinsel açıdan yaramazlık yapmaya bayılırlar. Kendisi ile birlikte olan erkeğe, vücuduna ve hayatına sahip olduğunu hissettir ve erkekler bu duyguya bayılırlar. Bu huyuyla erkekleri sonsuza kadar elinde tutabilirler. Sevgi ve sadakat beklerler ve çoğu zaman da beklediklerine sahip olurlar. Gizemli görünüşleri aldatıcı olabilir. Değişik ve akıldan çıkmayan havası erkekleri şaşmaz şekilde kendine çeker; ama, aslında Balık kadını, hayatının merkezi olan kişiye sıkı bir şekilde bağlanır. Sevildiğine dair sürekli güvence ister. Buna karşılık olarak ise şehvetli ruhunu bütünüyle sevgilisine adar. İhtiyaç duyduğu desteği sağlayabilmek bir erkeğin yardımını elde etmek için cazibesini kullanmaktan kaçınmaz. İstediği şeye ulaşmak için vücudunu kullanma sanatını hem iyi bilir hem de iyi uygular. Balık kadını baştan çıkarıcılığını, ilgisini çeken her yeni erkekte kullanır. Çevresindekileri mutlu etme sanatındaki ustalığı sayesinde, iyi ve seven bir eş olabilir.


Sponsorlu Bağlantılar[-TP-] Site Kuralları //
              www.TeknikPortal.com
- Burçlara Göre Kadınlar
Tılsım
Co-admin [%75]
*

İtibarı : 1251
Offline

Mesaj Sayısı: 3,637


edeb yâ hû« Yanıtla #1 : Kasım 17, 2007, 05:45:40 ÖS »
Quote


paylaşım için teşekkürler ;)...Yare varmak hoştur ama yaren olmak başkadır başka...
-Bulut-
Têknîk Üye [%30]
******

İtibarı : 355
Offline

Mesaj Sayısı: 2,488


¯`°ѕєя∂αя° `¯« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2007, 06:02:42 ÖS »
Quote


sende  yorumun  için  sağol  Tılsım[-TP-] Site Kuralları //
              www.TeknikPortal.com
MiSsMoRKeLeBeK..
Platin Üye [%15]
***

İtibarı : 20
Offline

Mesaj Sayısı: 103
« Yanıtla #3 : Kasım 18, 2007, 02:44:48 ÖS »
Quote


kendi burcumun özelliklerini taşıyormuşum.. teşekkürler SmileyayRıLıK öLüM qiBiDiR.. keSeRsiN biLeKLeRi biLeKLeRiN keSiLmez o zaMaN aNLarsıN Ki iKi keRe öLüNmeZ..!!
cicekdag40
Master Üye [%28]
*****

İtibarı : 289
Offline

Mesaj Sayısı: 1,620
« Yanıtla #4 : Kasım 18, 2007, 03:45:27 ÖS »
Quote


böyle seylere inanmam asilnda cünki bazileri biseyler uydururlar ama benin burcum(oglak) tam beni anlatiyor
tsk ederim


-Bulut-
Têknîk Üye [%30]
******

İtibarı : 355
Offline

Mesaj Sayısı: 2,488


¯`°ѕєя∂αя° `¯« Yanıtla #5 : Kasım 18, 2007, 07:19:49 ÖS »
Quote


kendi burcumun özelliklerini taşıyormuşum.. teşekkürler Smiley
böyle seylere inanmam asilnda cünki bazileri biseyler uydururlar ama benin burcum(oglak) tam beni anlatiyor
tsk ederim
ikinizede  teşekkür  ederim  yorumuz  için[-TP-] Site Kuralları //
              www.TeknikPortal.com
Sayfa: [1] 2 |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri