Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Düşman Kardeşler oyuncuları  (Okunma Sayısı 1889 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Haziran 12, 2012, 01:34:25 ÖÖ »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


Düşman Kardeşler dizisinin oyunclarıShow TV'nin yeni dizisi “Düşman Kardeşler” 'in senaryosunu Dürüye’in Güğümleri, Ihlamurlar Altında, Ustura Kemal gibi birçok başarılı projeye imzasını atan Baykut Badem ve Filiz Ekinci kaleme alıyor. yönetmenliğini Semra Dündar’ın yaptığı süpervizörlüğünü ve proje tasarımını Mustafa Şevki Doğan yapıyor. Çekimleri İstanbul’da başlayan ve Gelibolu’ya bağlı Cevizli köyünde devam eden dizinin konusu ise; inadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikasi yaşanacak… Hayatın içinden Komik ve gerçek hayat hikayeleri Kendi dünyaları içinde yaşayan milyonlarca Anadolu insanlarının yüreklerinin hikayesi olacak.

Düşman Kardeşler dizisi oyuncuları
Pınar Dikici, Erkan Sever, Gülden Avşaroğlu, Şefik Onatoğlu, Toygan Avanoğlu, Metin Keçeci, Eser Eyüboğlu, Gaye Gürer, Seda Oğuz gibi başarılı genç oyuncuların yanı sıra Selahattin Taşdöğen, Nihal Menzil ve Sabriye Kara gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Sponsorlu BağlantılarA^2
- Düşman Kardeşler oyuncuları
ilkim
Master Üye [%28]
*****

İtibarı : 5294
Offline

Mesaj Sayısı: 1,728
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2012, 02:07:36 ÖS »
Quote


Bir boş beleş dizi daha Düşman Kardeşler dizisi. Düşman Kardeşler dizisi oyuncularına bakınca Pınar Dikici ve Erkan Sever'den başka dikkatimi çeken bir isim olmadı.


Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri