Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Ezel Dizisi Ramiz dayının sözleri Ramiz dayı hamlet sözleri Ezel dizisi ramiz  (Okunma Sayısı 13449 defa)
cihangir
Têknîk Üye [%30]
******

İtibarı : 6811
Offline

Mesaj Sayısı: 3,974« : Mayıs 04, 2010, 10:31:52 ÖÖ »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar

“İnanıyorum söylediğini candan söylediğine, ama bugünkü karar yarın bozulur çok kez. Hafızanın kulu olmaz kararımız, çabuk doğduğu için büyümeden ölür, nasıl ki ham meyve dalında durur da, oldu mu kendiliğinden düşüverir yere.


Kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak, en çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak. Tutku bitti mi, istem de biter gider, ateşli sevinçler de kederler de yeminleri yakarlar kendileriyle birlikte. Sevincin en coştuğu yerde dert en çok yerinir, bir dokunmada dert sevince döner, sevinç dertlenir. Madem bu dünya bile yok olacak bir gün sevginin bitmesine insan neden üzülsün? Sevgi mi kaderi kovalar, kader mi sevgiyi? Daha kimseler çözmedi bu bilmeceyi. Düşen büyük adamı en sevdiği unutur, yükselen züğürde düşmanları dost olur. Sevgi talihin peşindedir diyecek insan bunca dost görünce büyüklere kul kurban! Başı darda olan dayanak aramayagörsün, sözde dost düşman kesilir bütün. Ama ilk düşünceme döneyim yine isteklerimiz öyle çatışır ki kaderimizle bütün kurduklarımız yıkılır gider, düşünceler bizim, olaylar bizim değiller. Sen yine bir daha evlenmeyeceğine inan, inancın değişir kocan öldüğü zaman.”

(Video), ama bugünkü karar yarın bozulur çok kez, ateşli sevinçler de kederler de yeminleri yakarlar ke, çabuk doğduğu için büyümeden ölür., Diziler, en çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak, ezel, ezel 5. bölümde hamletten sözler, ezel 5. bölümde hamletten sözler video, ezel 5. bölümde tuncel kurtiz'in hamlet'ten okuduğu, ezel 5. bölümde tuncel kurtizin okuduğu şiir, ezel dizi, ezel dizisinde okunan hamlet şiiri, ezel hamlet, ezel hamlet video, ezel kendi kendine verdiğin söz, hafızanın kulu olmaz kararımız, hamlet ezelde okundu, hamlet inanıyorum söylediğini candan söylediğine, hamlet sözleri, hamletten güzel sözler, hamletten sözler, inancın değişir kocan öldüğü zaman, inanıyorum söylediğini candan söylediğine, İnanıyorum söylediğini candan söylediğine...Ama bugünkü karar, kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak, Kültür/Sanat, sen yine bir daha evlenmeyeceğine inan, Yarın bozulur çok kez..

Sponsorlu Bağlantılar


- Ezel Dizisi Ramiz dayının sözleri Ramiz dayı hamlet sözleri Ezel dizisi ramiz
enry
Yeni Üye [%1]
*

İtibarı : 1
Offline

Mesaj Sayısı: 1« Yanıtla #1 : Mayıs 25, 2010, 01:15:30 ÖS »
Quote


:Dsüper adam ya.DD:D:DSayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri