Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Gta 5 Çıktı mı? - Gta 5 Çıkış Tarihi  (Okunma Sayısı 9321 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Temmuz 12, 2012, 12:42:09 ÖÖ »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


Gta 5 çıktı mı?

Oyun dünyasının en önemli yapımlarından olan GTA serisinin beşinci versiyonunun çıkış tarihi belli oldu. Buna göre popüler oyun muhtemelen bu tarihte görücüye çıkacak.Sektöre girdiği ilk günden itibaren gerek üstün oynanış özellikleri gerekse farklı kurgusu sayesinde rakiplerine nazaran bir adım öne çıkmayı başaran Grand Theft Auto, yeni sürüm için çalışmalarına hızla devam ediyor.

GTA V ismiyle karşımıza çıkması planlanan oyunda hazırlıklar son aşamaya gelirken çıkış tarihine ilişkin dedikodular da giderek artmaya başladı. Özellikle Max Payne 3 sonrası ekip olarak GTA'ya yönelen firma gidişat hakkında net açıklamalardan kaçınıyor.


Çıkış tarihi konusunda da suskunluğunu koruyan yetkililere cevap ekip dışından geldi. GTA yapımları hakkındaki nokta atışı tahminleriyle bilinen Michael Pachter, GTA V'in Mayıs 2013'te çıkacağını söyledi. Pachter, özellikle yıl sonu tanıtılması planlanan yeni Call of Duty karşısında GTA'nın sönük kalmaması için böylesi bir sezgisinin olduğunu bildirdi.

Diğer yandan -thegtaplace.com'un kurucusu- Chris Phillips çıkış tarihi hakkında Ekim 2012 ya da Nisan/Mayıs 2013 derken -TIGA CEO'su- Richard Wilson 2012, -gtanet.com'un kurucusu- Andy McIlwain ise 2013'ün ilk çeyreğini işaret etti.

Bakalım Michael Pachter çıkış tarihini yine tutturacak mı.


Yazan: Cihan PEHLİVAN
SDN - ShiftDelete.Net

Sponsorlu BağlantılarA^2
- Gta 5 Çıktı mı? - Gta 5 Çıkış Tarihi
Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri