Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Hayırlı Cumalar Mesajları 2013  (Okunma Sayısı 18674 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Eylül 07, 2012, 12:01:31 ÖS »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar Mesajları (resimli)


Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah. Hayırlı Cumalar Olsun!

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Hayırlı Cumalar.Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini. Teknikportal.com hayırlı cumalar diler.

hayırlı cumalar

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor,Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Ahir zaman fitnelerinden ,kazalardan ,belalardan ,sıkıntılardan ,şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun.Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun. Selam ve DUA ile hayırlı cumalar.

hayırlı cumalar

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bana.

hayırlı cumalar

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

hayırlı cumalar
hayırlı cumalar mesajı, hayırlı cumalar facebook, hayırlı cumalar resimleri, hayırlı cumalar mesajı facebook, hayırlı cumalar mesajı 2012, hayırlı cumalar 2013 facebook, resimli hayırlı cumalar mesajları, hayırlı cuma resimli

Sponsorlu BağlantılarA^2
- Hayırlı Cumalar Mesajları 2013
mitey
Yeni Üye [%1]
*

İtibarı : 1
Offline

Mesaj Sayısı: 1« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2012, 01:25:29 ÖÖ »
Quote


HAYIRLI GECLER HAYIRLI CUMALAR


Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri