Sayfa: [1] |   Aşağı git
 
Konu: Kapanmadan Kazan Başvuru ATV 2013 & 2014  (Okunma Sayısı 2466 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Temmuz 28, 2013, 01:32:12 ÖS »

Sponsorlu Bağlantılar


Kapanmadan Kazan yarışmasına nasıl başvurulur

Atv Kapanmadan Kazan Başvuru Formu (2013 & 2014 sezonu Atv'nin yeni yarışma programına başvuru yapmak)
atv kapanmadan kazan yarışması

Atv'nin yeni yarışması Kapanmadan Kazan'a başvuru yapmak için tıklayın.

Ayrıca yarışma başvurusunda sorun yaşarsanız aşağıda sıkça sorulan sorular ve cevapları bulunmaktadır. Atv'nin Kapanmadan Kazan yarışmasına başvuru yaparken aşağıdaki soru ve cevapları rehber olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki listede eTribez platformu ile kayıt yapılırken sıkça sorular bulunmaktadır. Burada cevaplanan sorularla kayıt esnasında çoğunlukla karşılaşılan sorunların çözümü sunulmaktadır. Eğer hala cevap bulamadıysanız, destek birimimize yazabilirsiniz, destek birimi temsilcimiz size en kısa sürede geri dönecektir.

Atv Kapanmadan Kazan yarışması iletişim destek birimi maili: info@serafilm.com


Açılış Sayfası ve Sisteme Giriş

S: Kayıt olmak için hangi internet tarayıcısını kullanmalıyım?
C: Kayıt sistemi en iyi Chrome internet tarayıcısıyla çalışır. Firefox’u (version 3.5) ve Internet Explorer’ı da (version 8 ) destekler...

Form Doldurma

S: Devam’a tıklayarak bir sonraki adım’a geçmek istiyorum, ama sistem buna izin vermiyor.
C: Mutlak cevaplanması gereken soruları (kırmızı yıldız olan) cevapladıysanız, sistem sizin bir sonraki adıma geçmenize izin verir. Yukarı doğru çıkarak cevaplanmayan soru’yu bulabilirsiniz. (kırmızı işaretli olan alanların doldurulması zorunludur)

S: Başvuru numarası nedir(ya da Başvuru ID kimliğim)?
C: Başvuranın ID kimliği (mesela, 200-5-44333) kendisine özgü bir numaradır, başvuru yapan kişi sisteme ilk kayıt olduğunda kendisine iletilir. Admin sisteminde kolayca taranıp başvuru yapan kişi bulunabilir, ya da başvuru yapan kişi’ye destek verilebilir. Lütfen sayılar arasında çizgi olabileceğini unutmayın ve es geçmeyin. Destek birimine başvurduğunuzda başvuru numaranızı yanınızda bulundurun.

S: Bütün soruların cevabını bitirmedim.Çalışmamı kayıt edip daha sonar tekrar devam edebilirmiyim?
C: Tabi ki! Sadece Sonra devam et buton’una tıklayarak system çalışmanızı kayıt edecektir.ne zaman isterseniz sistem’e geri dönüp başvurunuza devam edebilirsiniz, üye girişi kutusunu kullanarak. Seçeceğiniz email adresi ve şifresini kullanın, ya da ilk olarak Facebook hesabınızı kullanarak giriş yaptıysanız, Facebook ile giriş yapınız.

Medya Yükleme

S: Fotoğraf yüklemeye çalışıyorum ancak şu mesajı alıyorum: "Max file size 2MB".
C: Fotoğraf yükleme fotoğraf başına 2MB ile sınırlandırılmıştır. Dosyanızı düşültmek istiyorsanız Microsoft Help’I ziyaret edin..

S: Fotoğraflarım 2Mb ‘tan daha az ancak bu hata mesajını almaya devam ediyorum.
C: Desteklenen dosya formatları: JPG, GIF or PNG. Lütfen, yüklediğiniz dosya’nın bu dosya formatlarından biri olduğundan emin olunuz.

S: Fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum ancak “Göz at” butonu gözükmüyor.
C: Safari'yi Iphone yad da Ipad’le kullanıyor olabilirsiniz, şu anda Safari başka bir aletten dosya yüklemenize izin vermiyor. Lütfen fotoğraflarınızı başka bir aygıt ya da internet tarayıcısı kullanarak yükleyiniz.

Sponsorlu BağlantılarA^2
- Kapanmadan Kazan Başvuru ATV 2013 & 2014
Sayfa: [1] |   Yukarı git
 
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Hosting Hizmetleri