Sayfa: [1] |   Aşağı git
 
Konu: ktunnel - www.ktunnel.com  (Okunma Sayısı 38060 defa)
KingcobrA
Webmaster
*

İtibarı : 10534
Offline

Mesaj Sayısı: 2,460


R(-)d€/N(-)« : Şubat 28, 2010, 02:40:59 ÖÖ »

Sponsorlu Bağlantılar


ktunnel - www.ktunnel.com

Youtube’nin yasaklanması ile beraber ktunnel açılması benim ktunnel sitesinin sürekli kullanmama yol açtı. Ayrıca ktunnel sitesinden  işyerinde girilmesi yasaklanan erişimi engellen  sitelere de rahatlıkla girebiliyorum. Aynı zamanda bazı sitelerde çevrimiçi olduğumu gizlemek istediğim zamanlarda da ktunnel sitesini kullanıyorum. Böylece kimse çevrimiçi olduğumu görmüyor. Bu yüzden ktunnel sitesi çok kullanışlı. Yine de her şeye rağmen gönül isterdi ki. Hiçbir siteye erişim engellenmemiş olsun ve ktunnel  gibi  proxy sitelerini kullanmak durumunda kalmayalım.
Son zamanlarda kapatılan web sitelerin (hani şu mahkeme kararıyla kapatıldı diye karşımıza yazı çıkan) sayısı arttıkça ktunnel  ve bunun gibi ziyaretçilerin sayısının çok arttığını tahmin ediyorum.
Bu yüzden mi bilmiyorum ktunnel sitesi çok fazla reklam koyuyor. Sürekli reklam sayfaları açılıyor. Eğer bu reklam sayfalarının çıkmasını engellerlerse yada en azından azaltırlarsa  çok memnum olurum çünkü bu oldukça rahatsız edici olmaya başladı. Sizce de öyle değil mi? Belki hepimiz bu reklamlardan duyduğumuz rahatsızlıkları dile getirirsek bunu dikkate alabilirler.

http://www.ktunnel.com


Sponsorlu Bağlantılar! kingcobra !
- TeknikPortaL.Com -
- ktunnel - www.ktunnel.com
Sayfa: [1] |   Yukarı git
 
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Hosting Hizmetleri