Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Mehmet Metiner Ses Kaydı dinle  (Okunma Sayısı 2172 defa)
KingcobrA
Webmaster
*

İtibarı : 10534
Offline

Mesaj Sayısı: 2,460


R(-)d€/N(-)« : Eylül 01, 2011, 09:54:10 ÖÖ »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


Ses bana ait fikir değil!! (Mehmet Metiner)
Mehmet Metiner: Benim Başbakan’ı ve siyaset anlayışını nasıl savunduğumu herkes biliyor.
Suç duyurusunda bulunacağım
Mehmet Metiner'e ait olan Ses Kaydı;
<a href="http://www.youtube.com/v/Ql7_SnXZPjI&rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Ql7_SnXZPjI&rel=0</a>

(ANKARA Milliyet)

Ak Parti Adıyaman Milletvekili, gazeteci Mehmet Metiner’e ait olduğu iddia edilen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kürt politikasının ağır biçimde eleştirildiği, Erdoğan’ın antidemokratik yapısı nedeniyle bu sorunu çözemeyeceğinin belirtildiği bir ses kaydı, “youtube” adlı internet sitesine yüklendi. Metiner, kayıt için, “Ses bana ait ama ifadeler değil. Bu PKK’nın bir komplosu. Nasıl yaptılar, HADEP’de siyaset yaptığım dönemdeki konuşmalarımı birleştirip mi bunu ürettiler bilmiyorum ama benim Başbakanımı nasıl savunduğum, nasıl desteklediğimi herkes bilir. Suç duyurusunda bulunacağım” dedi.

‘PKK’nın komplosu olabilir’
Kısa süre önce PKK’nın suikast planladığı iddialarıyla gündeme gelen Metiner’e ait olduğu iddia edilen ses kaydı, youtube adlı internet sitesine yüklendikten kısa süre sonra özellikle Kürt orijinli internet siteleri tarafından kopyalandı. Ak Parti’den milletvekili seçilen Metiner, yasadışı kayıt olması nedeniyle Milliyet’in içeriğine yer vermediği, Erdoğan’ın Metiner olduğu iddia edilen kişi tarafından ağır biçimde eleştirildiği kaydı, şöyle değerlendirdi:
“Ses bana ait ama 10 günden bu yana Adıyaman’dayım. Bu seçmenlerimle yaptığım bir konuşma değil. Tamamen bir komplo, bir tezgah. Kaç gündür yanımızda insanlarla dolaşıyoruz. Kim ne konuştuğumuzu biliyor. PKK’nın tezgahı bu. İsmimden, varlığımdan, örgütün rahatsız olmasından kaynaklı. Ses bana ait, teknik olarak ne yaptılar bilmiyorum. Kim bunu internete düşürmüşse namertlik etmiştir. Düşmanın da mert olmalı. PKK’nın çirkin komplosudur. O sözler, bugüne ait sözler değil bir defa. Erbakan’dan bahsediliyor, gelenek, yenilikçilerden bahsediliyor. Belki HADEP’te siyaset yaptığım 2000’li yıllarından başında, Avrupa’daki ziyaretlerde bazı açıklamalar yapmışsam, bunun üzerinde oynamalar yapılmış olabilir.


Benim için şereftir

Sadece, anadil konusundaki yasakçı uygulamaların antidemokratik olduğuna inanıyorum. Buna, bu kaset iddialarına yanıt vermek bile beni utandırıyor. Benim Başbakan’ı ve siyaset anlayışını nasıl savunduğum herkes tarafından biliniyor. Kim tarafından yüklendiğini göstermek için suç duyurusunda bulunacağım.

mehmet metiner ses kaydı dinle, mehmet metiner youtube ses kaydı, mehmet metinerin ses kaydı dinle, mehmet metiner ses kaydı video, mehmet metiner gizli ses kaydı video, mehmet metiner akp hakkında ses kaydı dinleyin, mehmet metiner ses youtube, mehmet metinere ait ses kaydı

Sponsorlu Bağlantılar! kingcobra !
- TeknikPortaL.Com -
- Mehmet Metiner Ses Kaydı dinle
Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri