Okulistik oyunları

(1/3) > >>

KingcobrA:
Okulistik oyunları

İnteraktif eğitsel oyunlar ile; hem eğlence hem öğrenim bir arada!

Konuları işledikten sonra pekiştirmek için eğlenceli eğitsel oyunlar hazırladık. Böylece eğlenirken öğrenecek ve oynarken keyif alacaksınız.

Eğitsel oyunlardan örnekler görmek için dilediğiniz bir eğitsel oyunun üzerine tıklayabilirsiniz.

Link aşağıdadır.

http://www.okulistik.com/info/activity.html

ilkim:
İyi düşünülmüş. Eğitimi eğlenceli bi şekilde sunmak daha iyi olur öğrencinin kavraması için.

delimod:
güzel siteymiş bende şu siteyi sevdim http://www.dovusoyunu.com bu da benden tavsiye

cengiz5230:
Vestel Klima kullanımı sırasında maksimum verimlilikte klima kullanımı ve yüksek performans için klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor olması gerekmektedir. Vestel olarak Sorunsuz kullanım için de klima kullanımı sırasında bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunların başlıcaları aşağıdaki gibidir;

Yukarıda listelenen hizmetlerin doğru klima teknik servisinden alınması klimaların kullanımı sırasında hayati öneme sahiptir. Alanında uzman ekiplere sahip ve işini doğru şekilde yapan bir klima teknik servisinden hizmet almadığınız takdirde klimalarınızın arızalanması, performans düşüklükleri yaşanması işten bile değildir.

cengiz5230:
Kombi ve  olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil  ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Isıtma ve soğutma ürünlerinde öncü olan bu marka yıllardır tüketicilere en kaliteli cihazları üretmektedir. Firmamız ise müşterilerine   vererek oluşan ve oluşacak olan arızaları gidermektedir.

Avrupa ve Anadolu yakasında oturan müşterilerine bir telefon kadar yakın olan  klima teknik servisi verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Modern ve şık tasarımlı klimalar evin en güzel köşesinde yerini aldıktan sonra her yıl bakıma ihtiyaç duyar.

Bu bakımları  klima servis profesyonel bir biçimde müşterilerine ulaştırmaktadır. Çözüm Merkezi’ne telefondan haftanın yedi günü kesintisiz ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Kış aylarının en değerlisi olan kombiler siz ve aileniz için ısı kaynağıdır. Kombinin bütün yaz çalışmayıp kışında iyi randuman vermesi için bakım ve onarım’a ihtiyaçı vardır.

  olarak siz değerli müşterilerimizin kombi cihazlarınıza bakım,onarım,tamir,yedek parça ve bakım hizmeti veriyoruz. Kombi bakımları son derece dikkatli olup özenle tamir edilmesi gereken bir cihazdır. servisi Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.  Kombi ve  olarak İstanbul'un Tüm Avrupa ve Anadolu Yakasına hizmet vermekteyiz.7/24 Hizmet kalitesi ile TSE alınmış olan bölge sertifikası ile sizlere çözüm sunmakta.

Servisimiz tüm bakım, onarım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en güvenilir ve garantili bir biçimde yürütmektedir.  klima servisleri İstanbul’un tüm noktalarına erişebilecek bir servis ağına sahiptir.

İstanbul . İstanbul Kombi ve  olarak ürünlerin bakım onarım ve montaj servisi hizmetini profesyonel ekibimizle sunuyoruz. Kombi ve Klima ürünlerini yaz ve kış mevsimine girmeden mutlaka bakım yaptırmanız gerekmektedir.Hizmetimiz haftanın 7 gün 24 saati mevcutdur.




soba servisi - doğalgaz servisi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa