Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Ruhlar Bölgesi filmi konusu 2011 Insidious konusu  (Okunma Sayısı 5479 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Haziran 30, 2011, 09:35:19 ÖS »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar
Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Fantastik, Gerilim, Korku


Josh (Patrick Wilson) ve Renai (Rose Byrne) üç çocuklarıyla beraber eski bir eve taşınmış ve mutlu bir aile yaşamı sürdürmektedirler. Kaza sonucu küçük çocukları komaya girene kadar.. Ancak bundan sonra olaylar başlar.. John ve Renai oğullarını açıklanamayan esrarengiz ve doğaüstü olaylardan, 'öteki'nden kurtarmak zorundadır..doğa üstü ve esrarengiz, paranormal olayların yaşandığı filmde "Paranormal Activity" nin yönetmeni olarak hatırlayacağmız Oren Peli ve filmin yapımcıları Jason Blum ile Steven Schneider'in "Insidious''un yapımcıları olması. Bu üçlü ayrıca Paranormal Activiy 2'nin de yapımcıları.
 
2004 yılında sinema tarihine geçecek Saw serisinin ilk filmine beraber imza atan yönetmen James Wan ve senarist Leigh Whannel yeni bir projede tekrar buluşuyorlar. İkili daha sonra Dead Silence isimli korku filminde tekrar buluşmuş ve yine başarılı sayılacak bir iş daha çıkarmışlardı. Filmlerin en büyük özelliği sağlam senaryoları, unutulmaz ve şaşırtıcı finalleriydi. İkilinin başlattığı Saw, daha sonraları sinema tarihinin önemli korku-gerilim klasikleri arasına girecek bir seriye dönüşüyordu.


Yönetmen: James Wan
Oyuncular: Rose Byrne, Patrick Wilson, Leigh Whannell, Barbara Hershey, Chelsea Tavares, Lin Shaye, Johnny Yong Bosch, Andrew Astor, Angus Sampson, Caslin Katsaros, Corbett Tuck, Heather Tocquigny, Jeannette Sousa, Josh Feldman, Kimberly Ables Jindra, Philip Friedman, Ruben Pla, Ty Simpkins

Senaryo: Leigh Whannell


Sponsorlu BağlantılarA^2
- Ruhlar Bölgesi filmi konusu 2011 Insidious konusu
Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri