Sayfa: [1] |   Aşağı git
 
Konu: Temizlik Robotu Hakkında Bilgiler  (Okunma Sayısı 3274 defa)
oleda8
Yeni Üye [%1]
*

İtibarı : 5
Offline

Mesaj Sayısı: 1« : Mart 22, 2011, 02:17:28 ÖÖ »

Sponsorlu Bağlantılar


Temizlik Robotu Hakkında Bilgiler

Temizlik robotu kullanımının olağan yaşam süresince sağlığımız açısından çok büyük önemi vardır. Derinlemesine temizlik yapamayan temizlik aletleri kullandığınızda evinizi, ofisinizi, iş yerinizi vb. yeterince dezenfekte edememiş ve yerince hijyen sağlayamamış olursunuz.

Halılarınızda, oturduğunuz koltuklarda yani devamlı temas içinde olduğunuz eşyalarınızda zaman bakteriler oluşur. Bu bakterileri yok etmezseniz bir çok hastalığa davetiye çıkarmış olursunuz. Özellikle astım ve bronşit hastaları için temizlik robotu kullanımı deyim yerindeyse hayati önem taşımaktadır ve doktorlar tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

Sağlık uzmanları tarafından astım hastalarına önerilen ihlas temizlik robotu, özellikle hava kalitesini de korumak için tasarlanmış bir üründür. Havada asılı kalan ve gözle görülmesi mümkün olmayan toz taneciklerini ve buna benzer materyalleri çok hızlı bir şekilde içine çeken İhlas temizlik robotu, ortamdaki hava kalitesini de arttırarak astım hastalarını büyük bir dertten kurtarmış oluyor.

Daha detaylı bilgiyi temizlikrobotu.org web sitemizden alabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


- Temizlik Robotu Hakkında Bilgiler
Sayfa: [1] |   Yukarı git
 
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Hosting Hizmetleri