Sayfa: [1] |   Aşağı git
 
Konu: Tsk Askerlik Sorgulama Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Sorgusu Sorgulamalar  (Okunma Sayısı 25506 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Nisan 10, 2010, 12:27:13 ÖÖ »

Sponsorlu Bağlantılar


TSK Askerlik Sorgulama

Nerede, Ne Zaman, Nasıl Askerlik Yapacağım?

Nerede ve Ne zaman askerlik yapacağınızı size aşağıda verilen Askerlik Sorgulama bağlantısını kullanarak yapabilirsiniz. Fakat aşağıdaki bağlantıda yer alan sonuçlar, yedek subay sınavına (statü belirleme sınavı) girmiş askerler içindir. Bu bağlantıdan kısa dönem mi, yoksa uzun dönem askerlik mi yapacağınızı yaparak öğrenmiş olacaksınız. Aynı zamanda gideceğiniz yeri ve askerlik statünüzü de öğrenmiş olacaksınız. Sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren 2 gün içerisinde askeri birliğinize teslim olmanız gerekmektedir.

Bir de aşağıdaki bağlantıda verilecek olan bilgi, sizin askere gideceğiniz celp dönemini kapsamıyor olabilir. O yüzden gittiğiniz dönemin numara sırasına göre bir kontrol yapmanız gerekmektedir. Örneğin bu konu açıldığında 331.uncu dönem askerlik sınav sonucu veriliyordu. Bu yüzden mesela sayfada 330;uncu dönemler için bilgi veriliyorken siz 331. dönem askeri iseniz, sizin sınav sonucunuz daha açıklanmamış demektir. Ancak 331.uncu dönemler için yapabilirsiniz.

Sayfada sizden istenen şey, sınava girdiğiniz anda size verilmiş olan 5 haneli aday numarasını gerekli yere girip, onun altında bulunan resimdeki harf ve sayıları yine o resmin altındaki yere girmektir. Daha sonra Gönder tuşuna basarak sonuçlarınızın gösterileceği sayfayı beklemeniz gerekmektedir.

Askerlik sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için tıklayınız!

Bundan başka Askerlik ile ilgili farklı sorunlarınız ve merak ettikleriniz için bilgi alabileceğiniz web adresleri yandaki gibidir.

* KKK-TSK

* Asal-MSB

Sponsorlu BağlantılarA^2
- Tsk Askerlik Sorgulama Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Sorgusu Sorgulamalar
Sayfa: [1] |   Yukarı git
 
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Hosting Hizmetleri