Sayfa: [1] |   Aşağı git
  Yanıtla  
Konu: Vodafone Her Yöne 200 dakika nasıl yapılır  (Okunma Sayısı 6291 defa)
Arslan
Webmaster
*

İtibarı : 48410
Offline

Mesaj Sayısı: 11,539


A ®« : Ağustos 02, 2013, 10:08:27 ÖS »
Quote

Sponsorlu Bağlantılar


vodafone her yöne 200 dk yapma, vodafone her yöne 200 dk konuşma, vodafone her yöne konuşma paketleri, vodafone 200 dk paketi nasıl yapılır, vodafone 200 dakika paketi kaç gün geçerli, vodafone 200 dk konuşma

Her Yöne 200 dakika Vodafone - nasıl yapılır?
vodafone

Vodafone Her Yöne 200 Dakika Konuşma Paketini almak için "HY200DK" yazıp 7000'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542'yi arayarak ulaşabilirsiniz.


Her Yöne 200 Dakika Paketi Vodafone - Detaylar

- Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
- Kayıt ile birlikte bakiyenizin yeterli olması durumunda hesabınızdan 15 TL çekilerek karşılığında yurtiçi ses hizmetinde kullanılmak üzere her yöne 200 dk yüklenecek olup, dakikalar için kullanım süresi 30 gün olacaktır.
- Paket, 30 günün sonunda yeterli bakiye koşulunu sağlamanız durumda otomatik olarak yenilenir. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
- Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra çıkışlar dönem sonu itibariyle gerçekleşir. Dönem sonuna kadar kazanmış olduğunuz haklarınızı kullanabilirsiniz.
- Bireysel ön ödemeli hattınızın aktif konumda olması ve katılım için ilgili hizmet kanallarından talepte bulunmanız gerekmektedir.
- Paketten yararlanmanız için Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. gri/kara listelerinde olmamanız gerekmektedir.
- Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
- Paket yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
- Abonelik için HY200DK , bakiye sorgusu için SOR HY200DK, paket iptali için İPTAL HY200DK yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.
- Paket kapsamındaki dakikalarınızı sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için kullanabilirsiniz. Roaming, Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları ve diğer hizmetler dahil değildir. 444lü numaralara ve 1'le başlayan 3 haneli kısa numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır. Paket aşımında abonenin tarife şartları ve ücretleri geçerlidir.
- Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (MNT, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
- Talep ederseniz paketinizi iptal edebilirsiniz. İptal edilen paketler için 30 günlük sürenin sonuna kadar paketinizdeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paketiniz iptal edilir ve yenilenmez.
- Paketin katılım bedeli 15 TL’dir. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL bakiyesi olması durumunda anında düşer.
- Kayıt olduktan sonra yeterli bakiye koşulunu sağlamamanız durumunda ve kayıt iptali yapmanız durumunda çıkış anlık gerçekleşir.
- Kampanyadan kazandıklarınız ve harcayabileceğiniz kullanım bakiyelerini USSD ve SMS kanallarından sorgulayabileceksiniz.
- Bakiye sorgulama ücretsizdir. Dilerseniz *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirsiniz.
- Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
- Kampanyadan kazanılan dakikalar, 60 saniyelik atış periyodu ile ücretlendirilir.
- Paket dakikalarının FCT içinde ve konferans cağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakidir.
- Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.Sponsorlu BağlantılarA^2
- Vodafone Her Yöne 200 dakika nasıl yapılır
Sayfa: [1] |   Yukarı git
  Yanıtla  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.Hosting Hizmetleri